PCB De Pelikaan
Boekweitstraat 24
3882 GN Putten
(0341) 357799
info@pcbdepelikaan.nl

Protestants Christelijke Basisschool te Putten - Samen groeien naar zelfstandigheid

Nieuwsbrief downloaden

Schoolgids downloaden

Verjaardagen

20 May - Stephan Egas
21 May - Amber Jansen
21 May - Rik Houtman
22 May - Benedicte Kabare
22 May - Leroy Livestroo
Presentatie Haïti Afdrukken

In januari van dit jaar is er een verschrikkelijke aardbeving in Haïti geweest. U zult zich dit allemaal nog wel herinneren. In de maand februari hebben de leerlingen van groep 1 t/m 8 geld meegenomen voor de slachtoffers van de aardbeving op Haïti. Dit kon door het wekelijkse zendingsgeld, maar ook een beloning voor een gedaan klusje of geld van de ingezamelde lege flessen. Dit mocht in “de Bus voor Haïti” gestopt worden, die voor dat doel in de klas stond. Bij de aftrap van de actie had de zendingscommissie beloofd, in navolging van minister Koenders, het opgehaalde bedrag te verdubbelen.

Vrijdag 19 februari sloot de actie en werden de bussen geleegd en geteld.

De opbrengst was enorm!!!
De leerlingen hebben met elkaar € 1.184,33 gespaard voor Haïti. Doordat de zendingscommissie dit bedrag verdubbelde konden we € 2.368.66 over maken naar Hart voor Haïti, een organisatie die daar al 25 jaar actief is. www.hartvoorhaiti.nl

Dinsdag 7 september kwam dhr. Smoorenburg van de organisatie Hart voor Haïti met zijn vrouw ons laten zien wat zij met het geld hebben kunnen doen. Voor alle groepen vertelden zij hoe ze kinderen en mensen blij konden maken met voedsel en water. Voor ons heel gewoon dat we het hebben, maar in Haïti een geschenk! Aan de hand van foto’s lieten zij ook zien welk fantastisch werk zij in Haïti konden en kunnen doen met het geld dat we met alle leerlingen bij elkaar gespaard hebben. Aan het eind van de ochtend konden we deze twee zendelingen nog een bedrag van 230 euro meegeven om dat weer te besteden aan de door de aardbeving getroffen mensen. Ook deze keer weer heel hartelijke dank voor uw gulle giften!

We hebben gezien en gehoord dat het geld op de juiste plek, goed besteed wordt.